LAGOONA ZEKA OYUNU
LAGOONA ZEKA OYUNU
LAGOONA ZEKA OYUNU

LAGOONA ZEKA OYUNU

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺89,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,90(KDV Dahil)

LAGOONA ZEKA OYUNU EL BECERİSİ VE DİKKAT OYUNU

:

Lagoona Oyunu

Lagoona 4 yaş ve üzeri okul öncesi çocuklarının oynayabileceği, dikkat ve hafıza ve psikomotor becerisi gelişimi sağlayan bir grup oyunudur.

Oyunun İçeriği

Logoona oyununda mavi bez bir oyun alanı, peluş bir balina, 20 adet deniz kabuğu (9 tanesinde beyaz inci, 9 tanesinde siyah inci, 2 tanesinde köpek balığı), 4 adet tekne ve ahşap bir çekiç bulunmaktadır. 

Lagoona Oyunu Nasıl Oynanır?

Deniz kabukları oyun alanına yerleştirilir. Her oyuncuya birer tane tekne verilir. Sırası gelen oyuncu peluş balinayı havaya atar. Balinanın üzerinde gelen renk hangisiyse o renk inciye sahip olan inciyi bulmaya çalışır. İnciye çekiç ile vurulur ve inci ters döner. Eğer balinada gelen renk ile incinin rengi aynı ise o deniz kabuğu alınır ve tekneye koyulur. Farklı ise tekrar ters çevrilir. Diğer oyuncular da bu deniz kabuğunun altındaki rengi aklında tutmaya çalışır. Eğer deniz kabuğunun altında köpek balığı çıkarsa o oyuncunun teknesindeki deniz kabukları denize dökülür.

Lagoona oyununun diğer bir oynanış şeklinde ise balina havaya atılır. Deniz kabuğu çekiç ile çevrilir. Eğer çıkan renk balina ile aynı ise balinayı ilk kapan oyuncu o deniz kabuğunu kazanır. Eğer renkler farklı olmasına rağmen hatalı bir şekilde balinayı kapan bir oyuncu olursa ceza olarak bir deniz kabuğunu denize geri bırakır.

Teknesini ilk tamamlayan oyuncu oyunu kazanır.

Benzer Ürünler