Tonguç Akademi 1.Dönem Matematik Zoru Bankası
Tonguç Akademi 1.Dönem Matematik Zoru Bankası

Tonguç Akademi 1.Dönem Matematik Zoru Bankası

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺16,00
İndirimli : ₺15,00
Barkod : 9786257006910

1 DÖNEM MATEMATİK ZORU BANKASI

:

Uzun bir maratonun sonuna geldik. Bu işin sonunu iyi getirmeliyiz. 2020 LGS senesi tüm öğrenciler için birçok farklılık içeriyor. Sınavın sadece 1. Dönem konularını içermesi ve okulların uzun süreli tatil olması öğrenciler için bu zorlu dönemde değerlendirilmesi gereken bir fırsat oldu.

Yeni LGS Matematik Zoru Bankası 2020 LGS ye özel olarak sadece 1. Dönem konularını içerecek şekilde hazırlandı. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 10-15-21 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun! 

Türü: Soru kitabı

Sayfa Sayısı: 128 sayfa 

Soru Sayısı: 342

ISBN: 978-625-7006-91-0

Etiketler
Tonguç, Tonguç Akademi, Tonguç Akademi 1.Dönem, Tonguç Akademi 1.Dönem Matematik, Tonguç Akademi 1.Dönem Matematik Zoru, Tonguç Akademi 1.Dönem Matematik Zoru Bankası, Tonguç Akademi 1.Dönem Matematik Bankası, Tonguç Akademi 1.Dönem Zoru, Tonguç Akademi 1.Dönem Zoru Bankası, Tonguç Akademi 1.Dönem Bankası, Tonguç Akademi Matematik, Tonguç Akademi Matematik Zoru, Tonguç Akademi Matematik Zoru Bankası, Tonguç Akademi Matematik Bankası, Tonguç Akademi Zoru, Tonguç Akademi Zoru Bankası, Tonguç Akademi Bankası, Tonguç 1.Dönem, Tonguç 1.Dönem Matematik, Tonguç 1.Dönem Matematik Zoru, Tonguç 1.Dönem Matematik Zoru Bankası, Tonguç 1.Dönem Matematik Bankası, Tonguç 1.Dönem Zoru, Tonguç 1.Dönem Zoru Bankası, Tonguç 1.Dönem Bankası, Tonguç Matematik, Tonguç Matematik Zoru, Tonguç Matematik Zoru Bankası, Tonguç Matematik Bankası, Tonguç Zoru, Tonguç Zoru Bankası, Tonguç Bankası, Akademi, Akademi 1.Dönem, Akademi 1.Dönem Matematik, Akademi 1.Dönem Matematik Zoru, Akademi 1.Dönem Matematik Zoru Bankası, Akademi 1.Dönem Matematik Bankası, Akademi 1.Dönem Zoru, Akademi 1.Dönem Zoru Bankası, Akademi 1.Dönem Bankası, Akademi Matematik, Akademi Matematik Zoru, Akademi Matematik Zoru Bankası, Akademi Matematik Bankası, Akademi Zoru, Akademi Zoru Bankası, Akademi Bankası, 1.Dönem, 1.Dönem Matematik, 1.Dönem Matematik Zoru, 1.Dönem Matematik Zoru Bankası, 1.Dönem Matematik Bankası, 1.Dönem Zoru, 1.Dönem Zoru Bankası, 1.Dönem Bankası, Matematik, Matematik Zoru, Matematik Zoru Bankası, Matematik Bankası, Zoru, Zoru Bankası, Bankası,